Anti-OWO.

Autor: Anton Kovalčík | 14.9.2014 o 15:20 | Karma článku: 4,34 | Prečítané:  192x

Zčasu načas sa mi na facebooku objaví odkaz od niektorého z mojich "priateľov" na príspevky zo skupiny (stránky), ktorá sa veľmi výstižne nazýva "Anti-NWO(Anti New World Order)." Zrejme sa jedná o križiakov v ťažení proti všetkým tým tajným aj netajným skupinám, inštitúciám, združeniam a ktovie čomu ešte, ktoré sa nás snažia ovládať, voperovať nám pod kožu špeciálne čipy a výber by mohol pokračovať. Keďže väčšina príspevkov je zameraná proti všetkému, čo sa, aj keď len zďaleka, obtrelo o pojem Amerika, alebo USA, asi z toho vyplýva, že zdrojom a hlavným problémom, priam žriedlom všetkých tých ohavností, je oná krajina. 

Musím to brať so značnou rezervou, pretože väčšina týchto mojich "priateľov" zbožňuje prehŕňať sa v konšpiračných teóriách, nech už tvrdia akúkoľvek očividnú hlúposť. Hlavne, že to potvrdzuje ich predstavu o svete, alebo minimálne o USA. Zaujímavé je, že sa tam nikdy nezjavuje Rusko, ktoré sa vehementne snaží za každú cenu stať sa opäť svetovou veľmocou...

Tejto téme som sa venoval už v predchádzajúcich príspevkoch (http://antonkovalcik.blog.sme.sk/c/342853/poriadok-musi-byt-len-nie-novy-svetovy-podla-moznosti.html), ale asi nestačilo.Keďže vo svete by mala existovať rovnováha, rozhodol som sa napísať zopár občasných príspevkov (podľa toho, ako sa mne, rodenému lenivcovi bude chcieť), k spoločnej téme "Anti-OWO", teda, áno, uhádli ste,"Anti Old World Order". Niečo napíšem, ak ma nekončiaca ľudská hlúposť dostatočne naštve, priložím nejaký odkaz,  zdroj informácií, privítam diskusné príspevky, vážne, ale hlavne tie nevážne. 

Prvý odkaz je na iný môj článok: http://antonkovalcik.blog.sme.sk/c/358240/o-bolsevizme-v-nas.html

Staromilci všetkých krajín traste sa!

 

https://www.facebook.com/groups/1395970710642180/

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Vojna proti Islamskému štátu už dávno nie je bojom o územie

Región bude krvácať dlhé roky.


Už ste čítali?