O škodlivosti očkovania.

Autor: Anton Kovalčík | 16.10.2013 o 16:59 | (upravené 4.6.2014 o 10:58) Karma článku: 10,89 | Prečítané:  2498x

Pichali ma. Pre istotu v sobotu, keď som nemal robotu. Zaplatil som, pichli mi vakcínu proti chrípke, ako už asi 16 rokov doteraz. A začal som sa tešiť, že nebudem mať žiadne zdravotné problémy, pretože za tých asi 16 rokov som chrípku nemal. Ani ma to nebolelo, rozhodne som to cítil menej, než keď ma do hlavy bodol sršeň.

 

Ale celé to sobotné popoludnie som bol akýsi malátny, takmer som prespal aj celú nedeľu. Večer som sa potom od Marka Zuckerberga dozvedel, samozrejme nie priamo, že vakcíny obsahujú vysoko jedovatú ortuť a zrazu sa mi v hlave zaplo poplašné zariadenie.

Spomenul som si na iný príspevok, ktorý upozorňoval na to, že vakcíny obsahujú aj hliník a v mysli som si vybavil moju mamu, ktorá už pred rokmi vyhodila všetky hrnce na varenie, ktoré boli z hliníka. A kto sa niekedy dotkol hliníkovou lyžicou pri jedení amalgámovej plomby, vie, čo je to jajbolí.

Na druhý deň ráno som si skúšal tep a keď som zistil, že ešte žijem, vyhodil som hliníkový príbor, urobil si kávu a sadol k počítaču, aby som zistil niečo viac. Nezabralo mi veľa času, aby som zistil, že to svinstvo tam ozaj je. Ortuť, aj hliník! Ale konkrétnejšie.

Ortuť sa vyskytuje prirodzene v zemskej kôre, v pôde, vode, aj vo vzduchu. Niektoré typy baktérií môžu ortuť v prírode zmeniť na metylortuť, ktorá putuje potravinovým reťazcom v rybách, zvieratách, ale aj v našincoch. Vo vysokých koncentráciách môže byť pre ľudí jedovatá. Iný druh ortute, ktorý sa nazýva etylortuť, sa nachádza v látke Thiomersal, ktorá sa asi 85 rokov používa v ampulkách s obsahom viacerých dávok vakcíny, aby sa zabránilo znečisteniu vakcíny baktériami a hubami pri jej opakovanom naberaní z ampulky injekčnou striekačkou. Etylortuť sa v našom organizme rozkladá a vylučuje sa z neho oveľa rýchlejšie, než jej prvá forma, preto sa v našom tele neukladá. Dávka ortute podaná v rámci celého očkovacieho programu nedosahuje ani dennú povolenú dávku (150 mcg/celý očkovací program). Vakcíny, ktoré sa v súčasnosti používajú, sa podávajú z jednorazových striekačiek, kde Thiomersal nie je, lebo by tam bol nanič.

Čiastočne mi odľahlo. Najväčší český génius, Jára Cimrman povedal: "Budoucnost patří aluminiu!" Asi sa mýlil. Hliník sa vo vakcínach používa vo forme hydroxidu hlinitého ako adjuvans. Nemám šajnu, čo to znamená, ale účinkuje tak, že predlžuje a zosilňuje imunitnú reakciu organizmu na vakcínu. Rozumiem tomu tak, že bez neho by sme tu vakcínu pravdepodobne vycikali. Tak, či onak hliník vycikáme v priebehu pár dní po očkovaní. V jednej vakcíne ho prijmeme asi toľko, ako z týždňového jedenia hliníkovou lyžicou. Keď zoberiem do úvahy, že hliník som prijímal v materskom mlieku, aj v starom dobrom Sunare,v rôznych nápojoch, jedol som na vojne hliníkovou lyžicou z hliníkového ešusu, tak som v celkom zachovalom zdravotnom stave.

Keď bývalý Terminátor, starý kámoš, Arnie Schwarzenegger, kandidoval na post guvernéra môjho druhého najobľúbenejšieho štátu - Kalifornie, sľúbil, že sa v Kalifornii nebude očkovať proti osýpkam, aby na základe toho nevznikal autizmus. Sľub dodržal.

Za roky neočkovania sa v Kalifornii počet nových prípadov autizmu neznížil, ale pokračoval v náraste tak, ako aj tam, kde sa proti osýpkam očkovalo ďalej.

Povinné očkovanie sa v bývalom Československu zaviedlo po roku 1953. Možno sa mýlim, ale pravdepodobne vtedajšia komunistická vláda nemala záujem napĺňať pokladne, vtedy zahnívajúcich, ale stále nepriateľských kapitalistických farmaceutických firiem, ktoré by očkovaním chceli zlikvidovať mladú ľudovo-demokratickú republiku. Nedali sme sa zmiasť a výsledok sa dostavil:

Ak by sme porovnali výskyt niektorých ochorení pred a po zavedení povinného očkovania, tak by nám vyšli veľmi zaujímavé čísla. Pred zavedením povinného očkovania na Slovensku ochorelo na záškrt ročne 600-1300 osôb. Po jeho zavedení a za posledných 10 rokov 0 (nula). Na tetanus 30-50 ročne oproti 2 za posledných 10 rokov. Čierny kašeľ 10.000 až 17.000 oproti max 1.400. Na detskú obrnu 100 až 300 oproti 0. Na osýpky 10.000 až 29.000 oproti 0. Mumps 20.000 až 27.000 oproti 1 až 20. Na ružienku 10.000 až 32.000 za rok, oproti 0 až 7 za posledných desať rokov po zavedení povinného očkovania.

Tak neviem. Nie som lekár ani profesionálny konšpirátor. Možno sú všetci lekári, výskumníci, politici a podobní podplatení, zmanipulovaní, možno sú medzi iluminátmi, a všetky vedecké práce a štatistiky sú zmanipulované v záujme NWO... Alebo že by som sa radšej riadil zdravým rozumom a skúsenosťami...?

Zdroje: http://www.mccservices.sk/subory/sprievodcaockovanim.pdf

           http://www.cdc.gov/vaccinesafety/concerns/thimerosal/thimerosal_faqs.html

           http://www.ovg.ox.ac.uk/vaccine-ingredients

           http://www.vzbb.sk/sk/aktuality/spravy/2012/eiw_2012_uvzsr.pdf

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Môže sa ľahko stať, že českú vládu povedie Slovák

Dôvody, pre ktoré by väčšina Čechov mala závidieť Slovákom ich politiku. Preferencie potvrdzujú, že tretina ľudí si ešte nevybrala.

ŠPORT

Milióny na jeho plat? Prieskumy ukázali, že Sagan sa oplatí

Tím Bora-Hansgrohe zhodnotila prvú sezónu v najvyššej lige, očakával viac.


Už ste čítali?